dwaj piłkarze

Obstawianie strategii na najwyżej punktowane ligi

W tym artykule omówimy strategię obstawiania najwyżej punktowanych lig, która opiera się na rynku +2,5 i -2,5 bramki (zakłady powyżej i poniżej 2,5), bardzo popularnej prognozie w zakładach piłkarskich, która ma wiele zalet, ponieważ zazwyczaj nie jest zbyt ryzykowna i może zapewnić dobre wyniki, zwłaszcza w niektórych meczach.

Bardzo łatwo jest dokonać tego typu typowania, wystarczy wejść na stronę wybranego przez nas bukmachera, np. Bwin, i sprawdzić, czy ma on w swojej ofercie rynki do obstawiania w którejś z wymienionych przez nas konkurencji, zwłaszcza jeśli chodzi o ligi skandynawskie.

Jeśli mają takie ligi, możemy zacząć łączyć bramki +2,5 lub -2,5 z innymi, takimi jak jedna drużyna wygrywa, remis po połowie, obie drużyny strzelają bramki, itp.

Nasze doświadczenie w obstawianiu lig skandynawskich

piłkarze przeciwko sobie

Obstawianie lig skandynawskich wydaje się być dla nas dobrą opcją, szczególnie jeśli nasze przewidywania skupiają się na ewentualnej liczbie bramek lub zmianie wyniku. Nie ma tam tak dominujących drużyn jak w dużych ligach europejskich, ale z drugiej strony nie wszyscy bukmacherzy mają w swojej ofercie tego typu mniej znane ligi.

Które ligi na świecie są najbardziej punktowane?

piłki do piłki nożnej

Zamierzamy stworzyć listę lig piłkarskich z najwyższym współczynnikiem bramek, skupiając się głównie na Europie.

  • Liga Szwajcarska (Super League). Jego współczynnik wynosi 3,33 bramki na mecz, co jest najwyższym wynikiem na kontynencie.
  • Liga szwedzka (Allsvenskan). Jego stosunek wynosi 3,01 gola na mecz.
  • Liga hiszpańska (Liga Santander). Jego stosunek wynosi 2,90 gola na mecz. To sprawia, że są to rozgrywki o największej produkcji bramek spośród wszystkich głównych lig europejskich.
  • Liga norweska (Tippeligaen). Jego stosunek wynosi 2,88 gola na mecz.
  • Angielska Premier League. Jego stosunek wynosi 2,84 gola na mecz. Drugie miejsce wśród głównych europejskich rozgrywek ligowych.
  • Oprócz tej pierwszej piątki możemy wymienić jeszcze inne, takie jak Liga Włoska (2,80), Liga Polska (2,79), Liga Holenderska (2,77), Liga Belgijska (2,74).

We wszystkich wyżej wymienionych rozgrywkach ligowych zakłady na +2,5 gola są stosunkowo prawdopodobnym przewidywaniem z dobrymi kursami, ogólnie rzecz biorąc, ponieważ chociaż trzeba analizować każdy mecz z osobna, liczby pokazują, że wyniki takie jak 1-0, 2-0 lub 1-1 zdarzają się rzadziej.

Które ligi w Europie strzelają najwięcej goli?

Wyżej wymienione rozgrywki są najwyżej punktowanymi ligami w Europie, przynajmniej jeśli chodzi o profesjonalny futbol na najwyższym poziomie. Jeśli jednak chcemy zagłębić się w ten typ przewidywania +2,5 gola, możemy przyjrzeć się rozgrywkom na niższym poziomie, zlokalizowanym w regionie Skandynawii.

Norweska druga dywizja. Chociaż mogą istnieć różnice pomiędzy poszczególnymi grupami, które tworzą tę kategorię, warto wspomnieć, że w tej lidze obie drużyny strzelają gole w około 75% przypadków, co jest bardzo wysokim odsetkiem.

Druga dywizja duńska. To mistrzostwa z bardzo niskim współczynnikiem remisów, w których aż 71% meczów kończy się zazwyczaj wynikiem +2,5 gola, co z pewnością idealnie pasuje do prognozy, z jaką mamy do czynienia.

Pierwsza dywizja Wysp Owczych. Jest to zupełnie nieznana konkurencja dla przeciętnego użytkownika, ale w 69% meczów obie drużyny zazwyczaj strzelają bramki, z dużą liczbą przewidywań na +1,5 bramki.

Która liga ma najwięcej bramek?

Choć prawdą jest, że Liga SmartBank jest, ogólnie rzecz biorąc, bardziej wyrównaną rywalizacją między drużynami niż Liga Santander i dlatego remisy i słabe wyniki są bardziej prawdopodobne, to jednak w ostatnich sezonach to zanika.

W tym przypadku oba konkursy są jak najbardziej uzasadnione dla tego typu przewidywań.

Subhan Read

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts