bramka

Porady dotyczące obstawiania goli

W tym artykule pokażemy Ci, jak obstawiać bramki w meczu, jakie zakłady możesz obstawiać, kilka wskazówek, aby poprawić swoje przewidywania i w jakich zawodach jest to najbardziej opłacalne. Oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać, stawiając na bramki w meczu piłkarskim:

Przeanalizuj szczegółowo poprzednie statystyki obu drużyn, aby zobaczyć, czy mają one wysoką czy niską dynamikę zdobywania bramek, a także liczbę bramek, które zazwyczaj padają, gdy grają ze sobą.

Poznaj mocne i słabe strony każdej drużyny zarówno w defensywie, jak i w ofensywie, tzn. czy jest to drużyna, która ma tendencję do strzelania wielu bramek i zdobywania niewielu lub odwrotnie.

Weź pod uwagę mniej widoczne czynniki, na przykład pogodę, nieobecność niektórych zawodników z powodu kontuzji lub zawieszenia, czas trwania meczu, znaczenie nadchodzących spotkań każdej z drużyn, itp.

Zawsze wybierajmy mecze w zawodach, w których mamy doświadczenie, unikając zawodów lub drużyn, w których nie dominujemy, gdyż utrudni to przewidzenie ewentualnego wyniku.

W jakich ligach zaleca się obstawiać bramki?

drużyna piłkarska

Tak naprawdę możemy obstawiać bramki w każdej lidze, ponieważ ten typ typ typowania daje nam możliwość obstawiania meczów z dużą ilością bramek, ale także z małą ilością bramek. Dlatego w zależności od tego, jaki zakład chcemy postawić, wybierzemy jedną lub drugą konkurencję.

Najbardziej zalecane jest obstawianie rynków „Over”, to znaczy obstawianie większej liczby strzelonych bramek. Na tym rynku idealnym rozwiązaniem jest stawianie na te ligi:

Liga Szwajcarska (Super League). Jego współczynnik wynosi 3,33 gola na mecz, co jest najwyższym wynikiem na kontynencie.

 • Liga szwedzka (Allsvenskan). Jego stosunek wynosi 3,01 gola na mecz.
 • Liga hiszpańska (Liga Santander). Jego stosunek wynosi 2,90 gola na mecz.
 • Liga norweska (Tippeligaen). Jego stosunek wynosi 2,88 gola na mecz.
 • Liga angielska (Premier League). Jego stosunek wynosi 2,84 gola na mecz.

W europejskiej piłce nożnej są to rozgrywki z najwyższym współczynnikiem bramek na mecz, czyli takie, w których regularnie strzela się więcej bramek na mecz. Dlatego stawianie na „Over” w tych ligach jest świetną opcją.

Na które drużyny warto postawić na bramki?

piłkarz

Idealnym rozwiązaniem dla rynku „Over/Under” jest wybór meczów z udziałem drużyn, które strzelają dużo lub mało bramek, co obejmuje zarówno opcje „Over” jak i „Under”.

Jak można obstawiać bramki?

Bukmacherzy oferują różne możliwości, jeśli chodzi o zakłady na bramki w meczu piłkarskim:

 • Suma bramek obu drużyn
 • Bramki drużyny w meczu
 • Bramki drużyny w połowie meczu

Głównym rynkiem dla tego typu przewidywań jest rynek Over/Under, znany również jako Over/Under, gdzie dostępnych jest kilka możliwości:

 • Powyżej/poniżej 0,5
 • Powyżej/poniżej 1,5
 • Powyżej/poniżej 2.5
 • Powyżej/poniżej 3.5
 • itd.

W tym przypadku fakt, że liczby te nie są liczbami całkowitymi, lecz dziesiętnymi, ma swoje wytłumaczenie, ponieważ dodatkowe „0,5” jest używane do rozróżnienia między jedną jednostką a drugą. Przykład: Zakład na +2,5 bramki wymaga zdobycia 3 lub więcej bramek, podczas gdy zakład na -2,5 bramki wymaga zdobycia 2 lub mniej bramek.

Jednak, jak wspomniano powyżej, nie powinniśmy patrzeć tylko na pojedynczą drużynę, ale analizować mecz jako całość, czyli brać pod uwagę dynamikę zdobywania bramek przez obie drużyny oraz dynamikę, jaką prezentują grając przeciwko sobie, ponieważ może być ona zupełnie inna od tej, jaką zazwyczaj prezentują w większości meczów.

Subhan Read

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts