logo wież totemowych

Totem Towers przenosi graczy do tropikalnej dżungli

Habanero zapowiedziało właśnie swój najnowszy tytuł o nazwie Totem Towers. Gracze mogą aktywować funkcję Totem Tower, gdy kilka symboli w tym samym kolorze, wysokim lub niskim, stanie się mnożnikami. Gracze, którzy aktywują w grze funkcję Line Boost, mogą odkryć aż do 101 nowych linii wypłat. Będzie on dostępny dla całej sieci kasyn Habanero, dzięki niedawno nabytej licencji MGA dostawcy.

Wciągający tytuł o wymiarach 6×3 posiada akustyczną ścieżkę dźwiękową, która kusi graczy hipnotyzującymi odgłosami lasu.

Zawierający symbole charakterystyczne dla ludu Majów, tytuł w rozmiarze 6×3 posiada akustyczną ścieżkę dźwiękową, która kusi graczy hipnotyzującym dźwiękiem lasu deszczowego. Dodatkowo, jest 10, 15, 25 lub 100 darmowych rund dla każdego, kto wyląduje na 3, 4, 5 lub 6 lub pasujących symbolach Scatter.

Najnowszy tytuł Habanero, Totem Towers, będzie dostępny dla całej sieci operatorów dzięki licencji MGA.

Totem Towers to najnowszy tytuł w autentycznym portfolio Habanero, który będzie dostępny dla sieci operatorów poprzez licencję na dostarczanie gier krytycznych, MGA, która została niedawno przejęta przez Habanero.

Temat i symbole

styl wież totemowych

Totem Towers slot rozgrywa się w środku dżungli i przedstawia gęste drzewa i inne rośliny stojące przed starożytnym kamieniem. Dobrze zaprojektowane symbole są w różnych kolorach: zielonym, niebieskim, czerwonym i pomarańczowym, a także kolumny w podobnych odcieniach.

Osiągając do 1.60x zakład gracza, pomarańczowa kolumna jest najniżej płacącym symbolem, a następnie czerwona, zielona i niebieska.

Dzikim symbolem w grze jest maska, która wygląda jak człowiek, podczas gdy scatter pojawia się z napisem 'Scatter’ nad nim. Dodatkowo, zarówno symbole wild, jak i scatter są najwyżej płatnymi symbolami, nagradzając do 100x zakład, jeśli graczom uda się trafić 6 z nich jednocześnie.

Totem Towers to gra o średniej zmienności, z RTP w zakresie od 92.02% do 97.85% (dostępne w 92.02%, 93.93%, 96.58% i 97.85%).

Habanero ma przyjemność zaprezentować swoją najnowszą premierę.

interfejs wież totemowych

Komentując wprowadzenie na rynek, Toni Karapetrov, szef komunikacji korporacyjnej w Habanero, powiedział:

„Jesteśmy zachwyceni mogąc zaprezentować Totem Towers, przygodę akcji przez dżunglę zaprojektowaną dla graczy głodnych poznania starożytnej cywilizacji Majów”.

Tytuł ten podnosi stawkę dzięki ekscytującym funkcjom Line Boost i Totem Tower.

„Oprócz mieszanki realistycznych wizualizacji i wciągających dźwięków, które są znakami rozpoznawczymi Habanero, tytuł ten podnosi stawkę dzięki ekscytującym funkcjom Line Boost i Totem Tower, tworząc nowe możliwości dla graczy do odkrywania zwycięstw.”

Aby rozpocząć ten wspaniały rok, Habanero będzie kontynuował swój intensywny rozwój w Europie i Ameryce Południowej w 2021 roku, docierając do jeszcze większej liczby odbiorców z jednym z najlepszych katalogów w branży.

Subhan Read

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts