człowiek myśli

Co oznacza BTTS w zakładach bukmacherskich?

Zazwyczaj zakład „obie drużyny zdobywają punkty” nie jest określany w ten sposób, ale jest zapisywany jako BTTS, co często powoduje pewne zamieszanie wśród mniej doświadczonych graczy. Ma więc zastosowanie do większości meczów, bo nawet w spotkaniach, w których różnica poziomów jest duża, trudno jest drużynie zachować czyste konto.

Należy więc wyjaśnić, że BTTS to skrót od „Both Teams To Score”, czyli po angielsku „Obie drużyny zdobywają punkty”.

BTTS jest skrótem dla tego typu przewidywań.

Wskazówki dotyczące zakładów na to, że obie drużyny strzelą gola

bramka stracona

Pomijając fakt, że każde rozgrywki ligowe powinny być analizowane indywidualnie, aby sprawdzić, jakie typy wyników mogą się często powtarzać, główną wskazówką, jaką można zaproponować w przypadku tego typu przewidywań, jest postawienie na obie drużyny, które strzelą gola, czyli postawienie na „tak”, ponieważ liczba możliwości jest znacznie wyższa, a zatem nasz możliwy współczynnik sukcesu będzie wyższy.

Nasze doświadczenie w obstawianiu wyników obu drużyn

człowiek i piłka

Naszym zdaniem, typowanie „Obie drużyny strzelają gola” jest świetnym wyborem przy obstawianiu większości meczów, ponieważ sprawdza się nie tylko samodzielnie (średni/średnio-wysoki kurs), ale także w połączeniu z innymi typowaniami, takimi jak „Wygrana (1X2)”, „Połowa meczu/finał” czy „Liczba goli”.

Co oznacza zakład „Oba wyniki”?

Zakład „Oba wyniki” oznacza, jak sama nazwa wskazuje, że obie drużyny strzelą przynajmniej jedną bramkę. W tym przypadku nie wyklucza się wyników takich jak 2-2 lub 3-3, lub że jedna z drużyn strzeli więcej bramek, np. 2-1.

Zaletą tego zakładu jest więc to, że zawiera on wiele przewidywań, na które stawiamy jednocześnie: 1-1, 2-2, 3-3, 2-1, 1-2, 3-2, 2-3… Daje nam to wysoką skuteczność, zwłaszcza jeśli naprzeciw siebie stają dwie drużyny, między którymi są duże różnice.

Nawet w tym przypadku, jest całkiem prawdopodobne, że lepsza drużyna nie będzie w stanie zachować czystej kartki, ponieważ w większości przypadków, nawet jeśli wygrywa dużą różnicą bramek, zazwyczaj popełnia błąd, który w końcu kosztuje ją utratę gola.

W których ligach częściej obie drużyny strzelają bramki?

Chociaż w niemal każdej lidze dość często zdarza się, że obie drużyny strzelają bramki, prawdą jest, że ligi z najwyższym współczynnikiem bramek na mecz są idealnym miejscem do zastosowania tego typu przewidywań w praktyce (możesz sprawdzić tutaj, które ligi miały najwięcej bramek w zeszłym sezonie).

Kiedy typować, gdzie obie drużyny strzelają bramki?

Chociaż prognoza ta daje możliwość zastosowania jej do niemal każdego meczu piłkarskiego, to my polecimy Ci, kiedy bardziej odpowiednie może być włączenie jej do zakładu, zwłaszcza u bukmacherów z dobrymi kursami, takich jak Codere czy Bwin.

  • Drużyny na podobnym poziomie z wysokim poziomem punktacji.
  • Drużyny o przeciwnych poziomach, ale faworyt najczęściej puszcza bramki.
  • Drużyny o różnym poziomie, ale w których stawką jest ważny cel.

Przyjrzyjmy się dokładniej temu typowi zakładu, co tak naprawdę oznacza, gdzie może być wykorzystany, aby odnieść największy sukces i jak powinien być przeprowadzony prawidłowo.

Subhan Read

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts